REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
Kolejna polska firma, przy wsparciu W-MSSE, inwestuje w woj. mazowieckimartykuł
Pokaż artykuł
Kolejna polska firma, przy wsparciu W-MSSE, inwestuje w woj. mazowieckim
Kolejna polska firma zdecydowała się w inwestycję w swój zakład produkcyjny, zlokalizowany w województwie mazowieckim. Zarząd Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. w składzie: Marcin Tumasz – Prezes Zarządu oraz Marcin Adamczyk – Wiceprezes Zarządu wydał decyzję o wsparciu w ramach Polskiej Strefy Inwestycji. Firma BOJAR-TECH Kamil Bojarski wyda 1 370 000 złotych na projekt polegający na modernizacji istniejącego zakładu w Malewie (gmina Raciąż), w powiecie płońskim.
Rusza remont zabytkowej Bastei Hioba w centrum Wrocławiaartykuł
Pokaż artykuł
Rusza remont zabytkowej Bastei Hioba w centrum Wrocławia
Kolejny zabytek w stolicy Dolnego Śląska doczeka się remontu. Tym razem będzie to Basteja Hioba, która zlokalizowana jest w samym centrum Wrocławia, przy Galerii Dominikańskiej.
Zabytkowa Basteja Hioba w centrum Wrocławia przeszła remont [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Zabytkowa Basteja Hioba w centrum Wrocławia przeszła remont [ZDJĘCIA]
Kolejny zabytek w stolicy Dolnego Śląska doczekał się remontu. Tym razem jest to Basteja Hioba, która zlokalizowana jest w samym centrum Wrocławia, przy Galerii Dominikańskiej. Jest ona częścią dawnych systemów obronnych miasta. Najstarsze elementy budowli powstały pod koniec XV w., większa część jest jednak młodsza. Fortyfikacja została zdemolowana i zabudowana w XIX w. Została na nowo odsłonięta dzięki budowie hotelu Panorama w 1967 r.
[śląskie] Remonty dróg w Cieszynieartykuł
Pokaż artykuł
[śląskie] Remonty dróg w Cieszynie
Ponad 1,5 mln zł przeznaczy Cieszyn na remont dróg i chodników na terenie miasta w 2012 roku. Znamy...
[śląskie] Wspólne inwestycje na drogach wojewódzkich? Przyjęto program WID 2012artykuł
Pokaż artykuł
[śląskie] Wspólne inwestycje na drogach wojewódzkich? Przyjęto program WID 2012
Zarząd Województwa Śląskiego przyjął program WID 2012 dotyczący zadań na drogach wojewódzkich współf...
[Wrocław] Nowy terminal ma pozwolenie na użytkowanie. Polecimy z niego 11 marcaartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Nowy terminal ma pozwolenie na użytkowanie. Polecimy z niego 11 marca
Wrocławskie lotnisko gotowe na 100 dni przed UEFA EURO 2012. Nowy terminal uzyskał właśnie pozwoleni...
Ponad 400 pracowników dużej firmy w woj. opolskim może stracić pracęartykuł
Pokaż artykuł
Ponad 400 pracowników dużej firmy w woj. opolskim może stracić pracę
Wiadomości o dużych, grupowych zwolnieniach w Polsce ciąg dalszy. Tym razem złe wiadomości nadeszły z województwa opolskiego, z powiatu strzeleckiego. Ponad 400 pracowników Walcowni Rur Andrzej w Zawadzkiem może stracić pracę. Zarząd spółki Alchemia S.A. – właściciela walcowni, podjął decyzję w sprawie rozpoczęcia procesu likwidacji oddziału.
Nie będzie zwolnień w kopalni węgla kamiennego Bobrek w Bytomiuartykuł
Pokaż artykuł
Nie będzie zwolnień w kopalni węgla kamiennego Bobrek w Bytomiu
Minister Przemysłu Marzena Czarnecka spotkała się w piątek 5 lipca 2024 roku z przedstawicielami wszystkich związków zawodowych działających w kopalni Bobrek, by omówić aktualną sytuację zakładu. Marzena Czarnecka potwierdziła wcześniejsze stanowisko resortu, że nikt z pracowników zakładu nie straci pracy.
Firma Opakowania OPTIMA zainwestuje w rozbudowę fabryki w woj. podlaskimartykuł
Pokaż artykuł
Firma Opakowania OPTIMA zainwestuje w rozbudowę fabryki w woj. podlaskim
Zarząd Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. wydał 29 grudnia 2023 r. Decyzję o Wsparciu na realizację nowej inwestycji. Otrzymał ją polski przedsiębiorca z Hajnówki, firma Opakowania OPTIMA Sp. z o.o., producent opakowań kartonowych. Nowa inwestycja ma na celu zwiększenie zdolności produkcyjnej istniejącego zakładu. Spółka OPTIMA, w ramach nowej inwestycji, planuje rozbudowę hali produkcyjnej oraz zakup maszyn i urządzeń do zakładu.
Kolejne dwie polskie firmy zainwestują w woj. podlaskimartykuł
Pokaż artykuł
Kolejne dwie polskie firmy zainwestują w woj. podlaskim
Kolejne dwie polskie firmy zainwestują w województwie podlaskim, w północno-wschodniej części Polski. Zarząd Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej (SSSE S.A.) wydał dwie kolejne decyzje o wsparciu. Obie inwestycje zostaną zrealizowane w ramach Polskiej Strefy Inwestycji.
InPost inwestuje w Białymstoku, przy wsparciu Suwalskiej SSEartykuł
Pokaż artykuł
InPost inwestuje w Białymstoku, przy wsparciu Suwalskiej SSE
Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. wydała decyzję o wsparciu dla InPost Sp. z o.o., jednego z najdynamiczniej rozwijających się operatorów logistycznych w kraju. Firma, która jako pierwsza w kraju utworzyła sieć samoobsługowych automatów paczkowych, ponownie wybiera województwo podlaskie na miejsce rozwoju swojej infrastruktury – tym razem realizując projekt w ramach Polskiej Strefy Inwestycji, uprawniający ją do skorzystania z ulgi w podatku dochodowym przewidzianej dla dużych przedsiębiorstw.
Zarząd Zasobu Komunalnego we Wrocławiufirma
Pokaż firmę
Zarząd Zasobu Komunalnego we Wrocławiu
Wrocław, św. Elżbiety 3
firma
Pokaż firmę
Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu
firma
Pokaż firmę
Zarząd Inflastruktury Sportowej w Krakowie
firma
Pokaż firmę
Zarząd Dróg Wojewódzkich w Katowicach
firma
Pokaż firmę
Zarząd Mienia Komunalnego w Białymstoku
firma
Pokaż firmę
Zarząd Dróg Wojewódzkich w Krakowie
firma
Pokaż firmę
Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich Rzeszów
firma
Pokaż firmę
Zarząd Transportu Miejskiego w Poznaniu
firma
Pokaż firmę
Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie
REKLAMA